دانلود کتاب اعداد 1

دانلود کتاب اعداد

عنواناعداد
زبانفارسی
تعداد صفحه44

کتاب اعداد از فراز و نشیبهای قوم بنی اسرائیل سخن می گوید. این کتاب حاوی حوادثی است که در بیابان بین راه مصر و سرزمین موعود بر قوم اسرائیل گذشته است. در کتاب مقدس عبری، نام این کتاب
در بیابان» است. در کتاب اعداد میخوانیم که چگونه دوازده مرد اسرائیلی پیشاپیش به سرزمین موعود فرستاده میشوند تا وضع آنجا را بررسی کنند. از بین این افراد، تنها دو نفر، «یوشع)» و «کالیب» با اعتماد بر خدا، قوم بنی اسرائیل را ترغیب به فتح سرزمین موعود می کنند. اما ده نفر بقیه گزارش می دهند که مردان غول پیکری در آن سرزمین هستند و بنی اسرائیل قادر نخواهند بود آنها را شکست دهند. با شنیدن این گزارش منفی، ترس بر قوم اسرائیل غلبه می کند، بطوری که آنان به فکر بازگشت به مصر می افتند. به سبب این کم ایمانی، خدا به مدت چهل سال بنی اسرائیل را در بیابان نگه می دارد. در این مدت، همه جنگجویان قوم میمیرند و نسل جدیدی روی کار می آید. خدا حضور خود را در آتش و ابر به این نسل جدید آشکار میکند و به آنان اطمینان می بخشد که همواره با ایشان خواهد بود. خداوند به آنان دستوراتی مبنی بر تقسیم اراضی سرزمین موعود، بین قبایل اسرائیل میدهد. در کتاب اعداد متوجه این حقیقت میشویم که با وجود تمرد و نااطاعتی قوم خدا، باز خداوند از ایشان مراقبت می کند. در ضمن، این کتاب نشان میدهد که خداوند صبور است و حتی در امور جزئی زندگی ما نیز در فکر ماست، اما گناه را نیز بی سزا نمی گذارد…..

2.8/5 - (6 امتیاز)
لطفا با حمایت مالی از ما به پایداری پرشین پی‌دی‌اف کمک کنید.

دانلود رایگان اعداد

این کتاب کاملا رایگان برای دانلود قرار گرفته است

دانلود اعداد
حجم 1.04 مگابایت
فرمت PDF
اگر فایل مشکل دانلود دارد گزارش ارسال کنید
گزارش مشکل دانلود از سایت
  • اگر شما در دانلود این کتاب مشکل دارید، قبل از گزارش با کلیک روی آموزش دانلود، روش دانلود از پرشین‌پی‌دی‌اف را مطالعه بفرمایید.
  • مشکل خود برای دانلود فایل را شرح دهید.
اگر فایل را خلاف قوانین کپی رایت می‌دانید درخواست حذف ارسال کنید

کتاب های دیگر از

نتیجه‌ای پیدا نشد.

نقد و بررسی شما درباره اعداد

لطفا پس از مطالعه اعداد نظر خود را برای دیگر کاربران بنویسید.
از ارسال نظر به زبان انگلیسی یا نوشتن فینگلیش پرهیز کنید.
تمام نظرات توسط تیم مدیریت پرشین پی‌دی‌اف بررسی شده و پاسخ داده می‌شوند.
اشتراک در
اطلاع از
guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

کتاب های مشابه با اعداد

دانلود کتاب لاویان
دانلود کتاب تثنیه