حمایت از پرشین پی‌دی‌اف

همانطور که می دانید، جمع آوری و به اشتراک‌گذاری محتوای فرهنگی، علاوه بر دانش فنی و گذاشتن وقت، نیاز به هزینه نیز دارد. از آنجا که تا چندی پیش فضای مورد نظر ما از طریق اسپانسر تامین می‌شد، ما مشکلی در ارائه دانلود رایگان کتاب ها نداشتیم ولی متاسفانه به دلایل تغییر سیاست‌های این شرکت در محدود کردن کاربران خارج از کشور و درخواست حذف برخی از کتابها برای مغایرت با قوانین آنان، تعداد زیادی از بازدیدکنندگان ما در دانلود کتاب دچار مشکل شده، لذا برای حل این مشکل اقدام به خرید سروری جدید نموده تا این مشکلات برطرف گردد.

اکنون برای تامین هزینه‌های سرور در مرحله اول دست یاری به سمت شما بازدیدکنندگان گرانقدر و فرهنگ دوست خود دراز کرده ایم تا یاریمان کنید.

در صورتی که برایتان مقدور است و هرچند به زعم شما از نظر ریالی کم، اما برای ما به لحاظ اخلاقی ارزش هر کمک شما بسیار بالا و ارزشمند است و کمک‌های شما به هر میزان، ما را در ادامه این راه دلگرم می‌کند.

از طریق فرم زیر می‌توانید کمک‌های خود را از طریق فرم زیر به صورت آنلاین پرداخت نمایید. در صورت عدم مشکل از سوی شما، نام شما به عنوان حامیان ما در این صفحه قرار خواهد گرفت.

تومان

حامیان مالی کتابخانه پرشین پی‌دی‌اف