درباره پرشین پی‌دی‌اف

پرشین پی دی اف یک کتابخانه دیجیتال و آنلاین است که با هدف ترویج مطالعه و در دسترس قراردادن منابع قابل موثق برای کارهای پژوهشی و مطالعاتی اقدام به جمع آوری و انتشار انواع کتابها در موضوعات متفاوت نموده است.

در پرشین پی دی اف تمامی کتابها به صورت رایگان عرضه شده و بابت دانلود کتابها نیاز به پرداخت وجه و حتی عضویت در این سایت نیست.

هزینه های سایت شامل اجاره سرور، دامنه، هزینه اسکن و تایپ کتابها و.. تماماً مبتنی بر کمکهای کاربران است و هیچ اجباری برای پرداخت هزینه توسط کاربران وجود ندارد، اگرچه ما سخت محتاج حمایت های مالی هستیم. برای حمایت مالی از ما اینجا را کلیک کنید: حمایت مالی از پرشین پی دی اف

اگرچه اداره کنندگان پرشین پی دی اف دارای آرا و نظرات و تمایلات فکری، سیاسی و دینی خاص خود هستند، اما در انتشار کتابها سعی می کنند عقاید خود را به هیچ وجه دخیل نکرده تا انواع کتابها با نگرش ها و تفاوت سلیقه های متفاوت در اختیار کاربران قرار بگیرد.

پرشین پی دی اف به هیچ گروه، حزب و دسته دینی، سیاسی و اجتماعی وابسته نیست و به صورت کاملا مستقل عمل می کند.

در صورتی که در پرشین پی دی اف کتابی منتشر شده که مالکیت مادی و معنوی آن متعلق به شماست یا انتشار آن حقوق شما را تضییع می کند، لطفا با ذکر نام و شماره تماس و ذکر دلیل در بخش دیدگاه‌ها (نظرات) آن را به اطلاع ما برسانید تا با تماس و هماهنگی شما، آن کتاب را حذف نماییم.

برای ارتباط با ما می توانید با آیدی Persiaketab در تلگرام در تماس باشید.