دانلود کتاب قوانین مبارزه اثر رابرت گرین 1
  1. پرشین پی‌دی‌اف
  2. فلسفه،سیاست و جامعه
  3. دانلود کتاب قوانین مبارزه اثر رابرت گرین
فلسفه،سیاست و جامعه

دانلود کتاب قوانین مبارزه اثر رابرت گرین

عنوانقوانین مبارزه
نویسندهرابرت گرین
مترجم/مصححمحمدرضا آل یاسین
انتشاراتهامون
سال چاپ1394
نوبت چاپدوم
زبانفارسی
تعداد صفحه154

زندگی مبارزه خطرناکی است پیروزی و شکست در آن وابسته به توانایی افراد در به کارگیری استراتژی مناسب است. هر کس از تاکتیک بهتری استفاده کند کامیابی او درخشانتر خواهد بود. کتابی که در دست دارید با این فلسفه به رشته ی تحریر درآمده که استراتژیهای میدان جنگ به طور کامل با استراتژیهای میدان کار زار زندگی تطابق دارد و می توان همان تدابیری را که برعلیه دشمن جنگی به کار میرود در قلمرو کسب و کار بر علیه رقیب، در میادین ورزشی بر علیه حریف و در زندگی شخصی برای مقابله با افرادی که می کوشند شما را در جهت منافع شان تحت سلطه و نفوذ در آورند به کار گرفت.

هنر جنگ مسأله حیاتی است. مسیری است که به زنده ماندن و یا هلاکت منجر می شود. به همین دلیل استراتژیهای جنگی بسیار دقیق، زیرکانه و تأثیرگذار طراحی شده است. یک فرمانده ی خوب باهوش و مدیر و زیرک است. در تصمیم گیری سریع و در اقدام، سرعت عمل دارد. می داند زمانی جنگ را می برد که بداند چه موقع حمله کند، و چه وقت نه و می داند چگونه با نیروهای زیر دست و بالا دست تعامل و همکاری داشته باشد. او آشنایی کامل به مصائب و بلایای جنگ دارد کم حرف و راز نگه دار است و نیز عادل و درستکار. یکی از کارهایش به صف کردن دسته ها و فرستادن آنان به منطقه خطر است. او در لحظات بحرانی مانند شخصی که از بلندی بالا رفته و نردبان پشت سرش را پایین می اندازد، افراد را به قلب منطقه ی دشمن منتقل و در همان حال دستور تخریب پل های پشت سر را صادر می کند تا آنان بدون امید به بازگشت خود را به آب و آتش بزنند و قابلیتهایشان را در حد کمال به انجام رسانند. فرمانده توانا در تهاجم مخوف و در دفاع سرسخت و شکیباست. لحظه ای از اتحاد و انسجام قوایش غافل نشده و پیوسته آتش اشتیاق را در آنان بر می انگیزد.

آنچه گفته شد تنها اشاره ای کوتاه به بعضی از استراتژی های مندرج در این کتاب است که می توان آنها را به اهداف حرفه ای، شخصی، خانوادگی، اجتماعی و غیره تعمیم داد و به عنوان شاه کلید برای ایجاد دگرگونیهای مثبت در تمام جنبه های زندگی از آن بهره گرفت. زمامداران و فرماندهان نظامی که در این کتاب به عملکردشان اشاره شده از سراسر دنیا و دوره های مختلف از جمله جهان باستان، قرون وسطی، دوره ی رنسانس و دوره ی دنیای مدرن برخاسته اند و در داشتن تدبیر، سیاست و رشادت و سایر ویژگیهای یک فرمانده توانا شاخص و بارزند. در لابه لای صفحات این کتاب اندرزهای اندیشمندان برجسته و پیشرو را می خوانید که درباره ی صحت و اصالت این مباحث سخن می گویند. همچنین در پایان هر فصل مقالاتی پر معنا برای گیرایی کلام اضافه شده است.

3.5/5 - (2 امتیاز)
لطفا با حمایت مالی از ما به پایداری پرشین پی‌دی‌اف کمک کنید.

دانلود رایگان قوانین مبارزه

این کتاب کاملا رایگان برای دانلود قرار گرفته است

دانلود کتاب قوانین مبارزه اثر رابرت گرین
حجم 3.26 مگابایت
فرمت PDF
اگر فایل مشکل دانلود دارد گزارش ارسال کنید
گزارش مشکل دانلود از سایت
  • اگر شما در دانلود این کتاب مشکل دارید، قبل از گزارش با کلیک روی آموزش دانلود، روش دانلود از پرشین‌پی‌دی‌اف را مطالعه بفرمایید.
  • مشکل خود برای دانلود فایل را شرح دهید.
اگر فایل را خلاف قوانین کپی رایت می‌دانید درخواست حذف ارسال کنید

کتاب های دیگر از رابرت گرین

نتیجه‌ای پیدا نشد.

نقد و بررسی شما درباره قوانین مبارزه

لطفا پس از مطالعه قوانین مبارزه نظر خود را برای دیگر کاربران بنویسید.
از ارسال نظر به زبان انگلیسی یا نوشتن فینگلیش پرهیز کنید.
تمام نظرات توسط تیم مدیریت پرشین پی‌دی‌اف بررسی شده و پاسخ داده می‌شوند.
اشتراک در
اطلاع از
guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

کتاب های مشابه با قوانین مبارزه

دانلود کتاب ما می مانیم اثر مسعود بهنود
دانلود کتاب ظهور و سقوط رایش سوم اثر ویلیام شایرر + 2 جلدی