دانلود کتاب پنجاه چیزی که تقصیر من نیست اثر کتی گایزوایت 1
  1. پرشین پی‌دی‌اف
  2. فلسفه،سیاست و جامعه
  3. دانلود کتاب پنجاه چیزی که تقصیر من نیست اثر کتی گایزوایت
فلسفه،سیاست و جامعه

دانلود کتاب پنجاه چیزی که تقصیر من نیست اثر کتی گایزوایت

عنوانپنجاه چیزی که تقصیر من نیست
نویسندهکتی گایزوایت
مترجم/مصححسونیا سینگ
انتشاراتمجید
نوبت چاپسوم
زبانفارسی
تعداد صفحه257

پنجاه چیزی که تقصیر من نیست اثر کتی گایزوایت، نویسنده و کارتونیست شهیر آمریکایی، درباره ی زنان و مصائب شان است. کتی گایزوایت با زبان روان و طنز کم نظیرش، با استفاده از تجربیات شخصی خودش از جوانی تا پیری، با روایت فراز و فرودهای زندگی اش در قامت زنی که همه ی نقش های زنانه ی همسری و مادری و … را تجربه کرده است، به مشکلات زن بودن در جهان امروز پرداخته است.

او به مانند همه ی هنرمندان بزرگ با تیزبینی و شوخ طبعی مثال زدنی اش طرح بحث می کند و با تشریح موقعیت زنان در جهان معاصر، نه برای مشکلات زنان مقصر معرفی می کند و نه به مانند بسیاری از مدعیان اصلاح اجتماع، راهکار ارائه می دهد. قصد او فقط باز کردن چشم های خواننده اش و کمک به او برای بهتر دیدن وضعیت است.

جهانی که مردسالاری در آن، ریشه ای هزاران ساله دارد، با کمتر از دویست سال فعالیت جنبش های زنان نمی تواند به برابری و عدالت برسد؛ این مهم را کتی گایزوایت به خوبی می داند و به همین دلیل در کتابش سعی می کند ابعاد مختلف زن بودن را شرح داده و بررسی کند؛ از تجربه های عاشقانه و عاطفی تا شرایط شغلی، رابطه با بدن خود و دیگری، رابطه با دوستان و فرزندان و خانواده و …، همه را واکاوی می کند، به اهمیت کاری که فمینیسم برای زن ها انجام داده است پرداخته و هم زمان اشتباهات زنان، فمینیسم و جنبش های زنان را هم زیر نظر می گیرد.

کتی گایزوایت در کتاب پنجاه چیزی که تقصیر من نیست همه ی این ها را تشریح می کند تا همه ی خوانندگانش دریابند که زندگی زنان چه پیچیدگی هایی دارد، سرشار از سختی ها، کامیابی ها و ناکامی ها و نویسنده ی کتاب در شمایل زنی موفق، چگونه همه ی اینها را از سر گذرانده و آن ها را سرخوشانه بازگو می کند تا مخاطبش بداند که در مصائب زن بودن، تنها نیست.

کتاب پنجاه چیزی که تقصیر من نیست نگاهی جامع و نکته سنج به مشکلات زنان، فارغ از سن وسالشان دارد و شاید علت محبوبیت کتاب نیز همین باشد که خواننده می تواند مشکلاتی را که در هر برهه ای از زندگی حس کرده، ولی از بیان آن ها عاجز مانده است از زبان شخص دیگری بشنود. دانستن اینکه زنان دیگری در همه جای دنیا همان مشکلات ما را تجربه می کنند و ما تنها نیستیم، دلگرم کننده است.

هر فصل کتاب پنجاه چیزی که تقصیر من نیست هم زمان که اشک را به چشمان خواننده می آورد با طنز تلخش خواننده را می خنداند و به او احساس سبکی می دهد و به خوبی سرگرمش می کند.

به این کتاب رای دهید
لطفا با حمایت مالی از ما به پایداری پرشین پی‌دی‌اف کمک کنید.

دانلود رایگان پنجاه چیزی که تقصیر من نیست

این کتاب کاملا رایگان برای دانلود قرار گرفته است

دانلود کتاب پنجاه چیزی که تقصیر من نیست اثر کتی گایزوایت
حجم 27.87 مگابایت
فرمت PDF
اگر فایل مشکل دانلود دارد گزارش ارسال کنید
گزارش مشکل دانلود از سایت
  • اگر شما در دانلود این کتاب مشکل دارید، قبل از گزارش با کلیک روی آموزش دانلود، روش دانلود از پرشین‌پی‌دی‌اف را مطالعه بفرمایید.
  • مشکل خود برای دانلود فایل را شرح دهید.
اگر فایل را خلاف قوانین کپی رایت می‌دانید درخواست حذف ارسال کنید

کتاب های دیگر از کتی گایزوایت

نتیجه‌ای پیدا نشد.

نقد و بررسی شما درباره پنجاه چیزی که تقصیر من نیست

لطفا پس از مطالعه پنجاه چیزی که تقصیر من نیست نظر خود را برای دیگر کاربران بنویسید.
از ارسال نظر به زبان انگلیسی یا نوشتن فینگلیش پرهیز کنید.
تمام نظرات توسط تیم مدیریت پرشین پی‌دی‌اف بررسی شده و پاسخ داده می‌شوند.
اشتراک در
اطلاع از
guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

کتاب های مشابه با پنجاه چیزی که تقصیر من نیست

دانلود کتاب ترجمه اسفار اربعه اثر ملاصدرا + 7 جلدی
دانلود کتاب خاطرات من اثر حسینقلی سررشته