دانلود کتاب از دل گریخته ها اثر مسعود بهنود 1
  1. پرشین پی‌دی‌اف
  2. داستان و رمان
  3. دانلود کتاب از دل گریخته ها اثر مسعود بهنود
داستان و رمان

دانلود کتاب از دل گریخته ها اثر مسعود بهنود

عنواناز دل گریخته ها
نویسندهمسعود بهنود
انتشاراتنشر علم
سال چاپ1376
نوبت چاپاول
زبانفارسی
تعداد صفحه336
قیمت
5,000 تومان

کتاب از دل گریخته ها مجموعه ای است که از نه داستان تشکیل شده که درباره حرم شاهی ،ملیجک و زنان حرم ناصری و یک داستان در باب شاهنشاه است. روایت ها با تکیه به تخیل و بستر تاریخی مخاطب را در سرسراها و اندرونی دوران ناصرالدین شاه و کشمکش های آن ایام فرو می برد تا از لذت خوانش بهره مند شود.

مسعود بهنود به عنوان یک روزنامه نگار در روزنامه های متفاوتی کار کرده است. وی جزو معدود افرادی است که در دو نظام متفاوت در سطح بالایی اجازه قلم زنی داشته است. وی در دوران حکومت پهلوی سردبیر روزنامه سراسری آیندگان (یکی از سه روزنامه اصلی کشور به همراه کیهان و اطلاعات) بود و در دوره حکومت جمهوری اسلامی نیز سردبیر مجله تهران مصور و نویسنده نشریه آدینه بوده است. در مجموعه از دل گریخته ها وضعیت ها و موقعیت ها و شخصیت های جذاب و خواندنی ای حضور دارند اما داستان ملیجک از این مجموعه مورد تمجید عموم خوانندگان قرار گرفته است.

از دل گریخته ها در حقیقت از دلی نگریخته اند، همچنان اند که همه ی آدمها و همه ی وقایع که فراموش می شوند و روزگارانی در دلها بوده اند اما با گذر زمان از یاد رفته اند. آیا اگر دوباره به یادها آورده شوند در دلها جا می گیرند؟ این وسوسه ای است که آدمی را وا می دارد تا از کنج صندوقخانه ی یاد بیرونشان آورد و بر صفحه سفید بسپارد، شاید دوباره در دلها جایی بگیرند.

مسعود بهنود متولد ۲۸ مرداد ۱۳۲۸ در تهران، نویسنده و روزنامه نگار است. او فارغ التحصیل رشته ادبیات در دانشگاه تهران است و مدتی نیر در حوزه علمیه درس خواند. مسعود بهنود از نوشتن در روزنامه ها شروع کرد و حالا مفسر سیاسی در لندن است.

اولین کتاب او با نام دولت های ایران از سید ضیا تا بختیار در سال ۱۳۶۶ منتشر شد. او تا به حال ۱۵ کتاب از خود به جای گذاشته است که آخرین آن ها در سال ۱۳۸۷ با نام کوزه بشکسته به چاپ رسید. از جمله کتاب های مطرح او می توان به امینه، این سه زن و خانوم اشاره کرد.

به این کتاب رای دهید

دسترسی محدود برای دانلود

برای دانلود همه فایل ها باید محصول را خریداری فرمایید

دانلود کتاب از دل گریخته ها اثر مسعود بهنود
حجم 23.82 مگابایت
فرمت PDF
دانلود با خرید محصول
اگر فایل مشکل دانلود دارد گزارش ارسال کنید
گزارش مشکل دانلود از سایت
  • اگر شما در دانلود این کتاب مشکل دارید، قبل از گزارش با کلیک روی آموزش دانلود، روش دانلود از پرشین‌پی‌دی‌اف را مطالعه بفرمایید.
  • مشکل خود برای دانلود فایل را شرح دهید.
اگر فایل را خلاف قوانین کپی رایت می‌دانید درخواست حذف ارسال کنید

نقد و بررسی شما درباره از دل گریخته ها

لطفا پس از مطالعه از دل گریخته ها نظر خود را برای دیگر کاربران بنویسید.
از ارسال نظر به زبان انگلیسی یا نوشتن فینگلیش پرهیز کنید.
تمام نظرات توسط تیم مدیریت پرشین پی‌دی‌اف بررسی شده و پاسخ داده می‌شوند.
اشتراک در
اطلاع از
guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

کتاب های مشابه با از دل گریخته ها

دانلود کتاب امینه اثر مسعود بهنود
دانلود کتاب این سه زن اثر مسعود بهنود